życie z niedoczynnością

Black Friday: 30% rabatu na Ashwagandhę i inne adaptogeny! <3

napisała niedoczynna 23 listopada 2018 0 komentarzy

3…2..1… Juhuuu! Nadszedł Black Friday, a to oznacza 30% rabatu na Ashwagandhę i inne adaptogeny od Mother’s Protect!

Takiej okazji jeszcze nie było i raczej nie będzie 😉 Pamiętacie mój wpis „Ashwagandha. Co potrafi najlepszy adaptogen dla osób z niedoczynnością tarczycy”?

Ashwagandha to obecnie moje największe wsparcie w walce z niedoczynnością tarczycy, insulinoopornością i macierzyńskich potyczkach codzienności. Wreszcie przepełnia mnie energia, wstaję z uśmiechem i motywacją do działania, wytrzymałość podczas aktywności stale rośnie, a moje wyniki jeszcze nigdy nie były tak dobre <3 Chcę współdzielić te efekty z innymi niedoczynnymi, dlatego całym sercem podpisuję się pod Ashwagandhą od Mother’s Protect i podpowiadam – taką okazję po prostu trzeba upolować!

Promocja będzie trwać od piątku (23.11 od godz. 00:00) do poniedziałku włącznie (26.11 do godz. 23:59). Wystarczy, że dokonacie zakupu przez ten link i wpiszecie kod rabatowy: niedoczynna30

Kupon uprawnia do 30% zniżki na zakupy w sklepie mothersprotect.com + darmowej wysyłki

Kod ten może być użyty jednokrotnie przez nieograniczoną liczbę osób. Oznacza to, że jedna osoba może go użyć tylko raz na zakupy w sklepie.

Ps. Każda osoba, która zrobi zakupy z użyciem kodu otrzyma mail z dodatkową ofertą specjalną, dlatego bądźcie czujni i sprawdzajcie skrzynkę!

 

Przeczytaj

Podziel się opinią!