konkursy

Jak poprawić koncentrację przy niedoczynności tarczycy? (Konkurs!)

napisała niedoczynna 28 sierpnia 2019 0 komentarzy

Choć pogoda za oknem wcale tego nie zwiastuje, za chwilę skończą się urlopy, zabrzmi pierwszy dzwonek, a niektórzy studenci zaczną przygotowywać się do kampanii wrześniowej lub obrony. Sama to przerabiałam i wiem, że po beztroskim lenistwie najtrudniej o mobilizację i skupienie. Towarzysząca niedoczynności mgła mózgowa oraz trudności w koncentracji nie ułatwiają sprawy. Właśnie dlatego wraz z Mother’s Protect organizujemy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć naturalne wsparcie dla umysłu – zapas cennej Ashwagandhy.

Zadanie konkursowe:

W kilku zdaniach podziel się z nami swoim sprawdzonym, naturalnym sposobem na poprawę koncentracji i pamięci oraz polub fanpage Mother’s Protect na Facebooku

Odpowiedź zamieść w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku lub Instagramie. Nagrodzimy odpowiedzi, które najbardziej do nas przemówią 🙂

Nagrody:

Nagroda główna – I miejsce – 3-miesięczny zapas Ashwagandhy Mother’s Protect

II miejsce – 2-miesięczny zapas Ashwagandhy Mother’s Protect

III miejsce – miesięczny zapas Ashwagandhy Mother’s Protect

Konkurs trwa od 28 sierpnia do 8 września 2019 roku. Wyniki ogłosimy na Facebooku Aktywnie niedoczynna 9 września o godzinie 21. Powodzenia!

Zapoznaj się z regulaminem Konkursu „Ashwagandha, naturalne wsparcie umysłu”

 

Na kod NIEDOCZYNNA10 uzyskasz 10% rabatu i darmową przesyłkę przy zakupie Ashwagandhy i innych adaptogenów Mother’s Protect. Tutaj możesz dokonać zakupu.

Przeczytaj o moich pierwszych wrażeniach po stosowaniu Ashwagandhy >> Artykuł „Ashwagandha. Co potrafi najlepszy adaptogen dla osób z niedoczynnością tarczycy?

Chcesz dowiedzieć się więcej o adaptogenach? >> Artykuł „Adaptogeny. Lecznicza moc natury”

Przeczytaj

Podziel się opinią!