metamorfozy

Metamorfoza Hashimotki

napisała niedoczynna 27 lipca 2014 0 komentarzy
Moi Kochani:) Zaczynamy nowy tydzień – z nową motywacją! Przeczytajcie historię Hashimotki, która nie traci ducha walki – można? Można! Tak trzymaj!!!

Witam! Chciałam ci bardzo podziękować za twojego bloga — jest bardzo pomocny. 2 miesiące temu dowiedziałam się, że mam Hashimoto – bardzo byłam słaba, nie miałam siły miałam potworne bóle głowy…Nie było dnia, żeby mnie głowa nie bolała, włosy mi wypadały…wciąż są bardzo suche. 

Waga rosła – ważyłam już ponad 73 kg przy wzroście 164 cm, ale 
ostro ćwiczyłam mimo, że za każdym razem czułam się jakbym umierała…Pierwszy kilogram zrzuciłam po 2 miesiącach, ale nie poddałam się…Po 7 miesiącach udało mi się zgubić 10 kg! Najlepsze uczucie w moim życiu! 

Ale jak waga stanęła to koniec…Nic już nie potrafiłam zrzucić, więc postanowiłam iść i zrobić badania. Z badań oprócz tego, że miałam 
podwyższony cholesterol i moje białka krwi były obniżone to niby wszystko było ok…Jakieś 3 lata temu chorowałam na niedoczynność, brałam przez ten czas Letrox, ale później doktor mi powiedział, że już jest dobrze i że nie muszę brać tabletek.
Teraz, gdy robiłam badania to sprawdziłam też hormony tarczycy, ale wyniki były dobre. Lekarka kazała mi zrobić dodatkowe testy na białaczkę i przeciwciała na Hashimoto. Wynik wykazał, że jest coś nie tak! Norma przeciwciał była do 34 a ja miałam 140!!! Dostałam tabletki i trochę lepiej się czuję, ale jeszcze nie na 100%. 

Na razie dalej 
trzymam dietę. Ćwiczę 6 razy w tygodniu, ale niestety już nie umiem schudnąć. Waga stoi nadal, ale się nie poddam! Ważne, żeby nie rosła a jak stoi to niech stoi. 🙂 Niestety dalej włosy mam bardzo suche — wciąż wypadają. Poza tym straszne wypryski na twarzy, mimo ze jestem po 30-stce. Biorę witaminy – witaminę D, cynk i selen. Piję herbatę z bratka i pokrzywy na pozbycie się toksyn i codziennie rano piję szklankę ciepłej wody z całą lub połową cytryny. Trzymam głowę wysoko i mam nadzieję, że jutro będzie lepiej 🙂 Czas działa cuda!!!


metamorfoza-hashimoto22Przeczytaj

Podziel się opinią!