konkursy

Konkurs: Zaraz, zaraz, nie wszystko naraz! Wygraj Thyroset i kasetki do dawkowania

napisała niedoczynna 25 lipca 2020 0 komentarzy

Drodzy Niedoczynni! Dziś zachęcam Was do udziału w rozdaniu, które zorganizowaliśmy wspólnie z Norsa Pharma, producentem preparatu Thyroset – zestawu witamin i minerałów dla osób szczególnie dbających o zdrowie tarczycy.

Nagrody

Do wygrania zestaw Thyroset i przepiękne błękitne kasetki do dziennego dakowania (polecam ten gadżet szczególnie zapominalskim niedoczynnym, którzy nigdy nie są pewni, czy zażyli poranną tabletkę z hormonem lub suplement w ciągu dnia).  Nagrodę otrzyma aż…5 osób!

Thyroset to trójstopniowe wsparcie suplementacyjne – zestaw zawiera witaminy i minerały niezbędne do usprawnienia konwersji hormonów tarczycy, a których niedobory bardzo często występują u osób z niedoczynnością tarczycy i/lub chorobą Hashimoto. Podczas komponowania zestawu uwzględniono wszystkie antagonizmy i synergie, co oznacza, że zadbano o maksymalny poziom ich biodostępności, eliminując jednocześnie oddziaływania wykluczające. O szczegółowym składzie i dobrocznnymi działaniu tego kompleksowego preparatu przeczytacie więcej w mojej recenzji.

Przy okazji – moim Czytelnikom przysługuje stały rabat 10% na Thyroset na papayashop.pl – wystarczy zastosować kod: niedoczynna10

Osobiście polecam Thyroset niedoczynnym profilaktycznie (głębokie niedobory uzupełniamy zawsze pod opieką lekarza), gdy mamy problemy z zaplanowaniem lub (mam nadzieję, że tylko okresowo) utrzymaniem zbilansowanej, odżywczej diety. Z zasadami suplementacji wiąże się właśnie nasze zadanie konkursowe 😉

Zadanie konkursowe

Wyobraź sobie, że spotykasz osobę z niedoczynnością, która dopiero zaczyna interesować się suplementacją. W 3-4 zdaniach przypomnij, o czym warto pamiętać, rozpoczynając suplementację przy niedoczynności tarczycy🦋

Będzie nam miło jeśli polubisz ten post i zaobserwujesz fanpage Thyroset-wsparcie tarczycy, na którym znajdziesz solidną dawkę wiedzy przydatnej dla niedoczynnych.

Nagrodzimy aż pięć odpowiedzi, które najbardziej do nas trafią.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 25.07.2020 do 1.08.2020 do godziny 23:59. Zwycięzców ogłosimy na facebooku Aktywnie niedoczynna oraz instagramowym profilu niedoczynna.pl w poniedziałek 3 sierpnia o godzinie 21. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Regulamin konkursu

 

Przeczytaj

Podziel się opinią!